Britská kapela Duran Duran se po čtrnácti letech vrací do pražské O2 areny, aby v rámci turné Danse Macabre zahrála směs klasických hitů v čerstvých aranžmá i novinek a coververzí. Chybět samozřejmě nebude ani skladba The Wild Boys, byť, jak v rozhovoru pro Óčko Star prozradil baskytarista John Taylor, doby divočení jsou už dávno pryč.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené