Léto ve znamení tvrdého drilu? Jak jinak, ale k tomu i s účastí na mistrovství světa. Brankář mladoboleslavských hokejistů Vojtěch Mokry momentálně startuje na hokejbalovém světovém šampionátu v Ostravě, kde v sobotu vychytal vítězství 8:6 nad Finskem a o den později 6:3 nad Kanadou. „Hokejbal je pro mě furt takový koníček, strašně si to užívám,” líčí karvinský rodák, který se také ohlíží za předešlou extraligovou sezonou, pro Bruslaře velmi trpkou.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené