Meteorologové od pondělka v některých oblastech Francie očekávají teploty až 42 °C a vyhlásili na více než třetině země červený (nejvyšší) stupeň výstrahy před horkem. Francouzský ministr pro ekologii Mathieu Lefèvre uvedl, že v pondělí bude do červeného stupně výstrahy zařazeno dalších 14 departementů. „Neočekáváme, že by teploty do konce týdne klesly,“ dodal.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené