Chladnější počasí si teď přejí silničáři. I při velkých vedrech totiž musí pracovat venku. Nejhorší je to u pokládání asfaltu. Směs má až 150 stupňů Celsia. Silničáři v Karlovarském kraji ale mají práce stále stejně a nemohou si dovolit častější pauzy.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené