V rozhovoru pro CZ DEFENCE na Bezpečnostní konferenci v Plzni zdůraznil ředitel Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) Lukáš Kintr, že kybernetická bezpečnost není pouze záležitostí státu, úřadů nebo velkých institucí. Stejně jako u celkové odolnosti společnosti začíná i zde odpovědnost u jednotlivce. Každý občan by měl podle něj přemýšlet o tom, jak nakládá se svými daty, komu je poskytuje a jakým způsobem chrání své účty, zařízení a digitální identitu.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené