Obecně se počítalo s tím, že bychom se letos měli dočkat souboje Jones vs Miocic, který se původně plánoval na minulý listopad, ale šampion v poslední době začal mluvit i o dalších možnostech v podobě prozatímního šampiona Aspinalla nebo šampiona polo-těžké váhy Pereiry. Možností tedy bylo hned několik, ale Bones už to konečně rozsekl.

Pohled za oponu? Benda odhaluje, jaké profi soupeře prý Clash Mikuláškovi nabízelo, ale odmítl

„Kdyby se Alex Pereira stal šampionem těžké váhy, považovali byste ho za GOATa?“ ptal se Jones svých fanoušků. „Návrat do gymu mě přiměl přemýšlet trochu jinak. Zápas po Stipem může být dalším velkým krokem, který bych mohl udělat. Tenhle zabiják už porazil tolik šampionů a pro miliony lidí na celém světě je už teď legenda. Byl by to největší zápas, který by UFC mohlo udělat. Dejte Alexovi šanci pomstít všechny ty skvělé brazilské šampiony, které jsem v minulosti porazil

Pozor Aktualita:  Paříž v slzách. Prvním finalistou Ligy mistrů je Dortmund

Bylo by to naprosto masivní,“ pokračoval evidentně hodně nadšený Jones. „Chlap s šancí stát se šampionem tří divizí a GOAT proti skutečnému GOATovi. Stejný věk, rozdílné síly. Nikdo se nemůže přít o tom, že by to nebyl největší zápas v historii MMA. Neexistuje absolutně žádný zápas, který by vygeneroval tak obrovská čísla. Marketing by byl šílený.“

Koho nakonec Jones vybral?

Ve hře byla v podstatě tři jasná jména, ze kterých Jones vybral dalšího vyzyvatele. „Mám před sebou poměrně jasné rozhodnutí. Mohu se držet původního plánu a bojovat s borcem, který má na kontě neuvěřitelné množství úspěchů. Stejně tak však mohu všechen trénink hodit za hlavu a bojovat s borcem, který je nyní v kurzu, ale za tři roky si na něj možná nikdo nevzpomene.

Pozor Aktualita:  Vedení UFC je navzdory růstu a mnoha rekordům za rok 2024 v mínusu! Jak to je možné?

Vím, jak to bude – plány se nemění. Stipe je nejlepší těžká váha všech dob a na tenhle zápas se hodně nadřel, takže mu dám to, co chce. Vezmu si jeho hlavu. Pak uvidíme, co přijde dál,“ potvrdil Jones, že jeho dalším soupeřem bude právě bývalý šampion těžké váhy Stipe Miocic. O datu se zatím moc neví, ale nejspíš se znovu počítá s listopadovým New Yorkem.

ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené