Obyvatelé Zdobnice v Orlických horách i letní prázdninoví turisté si letos připomínají jedno smutné filmové výročí. Před 40 lety se přestalo promítat v místním originálním kině a dodnes ho nic nenahradilo. Malé horské kino mělo ve své době návštěvnost kolem dvou tisíc diváků ročně. V rozhovoru na něj zavzpomínal Pavel Dařílek, který v kině promítal.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené