V úterý vyjedou zemědělci na první letošní sklizně. Jak řekl iDNES.cz předseda Zemědělského družstva Bulhary na Břeclavsku Antonín Osička, zatím se jenom spíš čistily uschlé kousky ječmenů, v úterý ale plánují s kombajny vyjet do svých 100hektarových ječmenných porostů. Nejpěstovanější plodina, tedy pšenice, se bude sklízet až později. Začátek sklizní je časově podobný loňskému roku.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené