Česko zaostává za většinou evropských zemí v počtu elektromobilů a neplní vnitrostátní cíle pro stavby dobíjecích a plnicích stanic. Vyplývá to z výsledků prověrky Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), které zveřejnil úřad. Chybí podle něj například i předpisy pro parkování elektroaut. Ministerstvo dopravy ČTK sdělilo, že kontrola zachycuje jen přechodný stav a určené cíle v dobíjení elektroaut stát splní do konce roku.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené