Mdlé výkony a rychlé vypadnutí ze světového šampionátu znovu otevřely další debatu o celkovém stavu českého fotbalu, a jakým směrem by se měl vydat, aby dohnal utíkající světovou špičku. Dlouhodobé zklamání vyjádřil svým vzkazem i Ladislav Krejčí a navrhl řešení v podobě zahraničních expertů. Pavel Nedvěd ovšem s tímto bodem úplně nesouzní. „Hráči jsou od toho, aby hráli a podávali co nejlepší výkony. Ostatní věci jsou na vedení – Výkonném výboru a předsedovi,“ reagoval generální manažer reprezentací. Pavouk play off MS ZDE >>>ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené