Na přehradě Hracholusky na Plzeňsku začal znovu jezdit opravený parník pro 150 lidí. Na největší rekreační ploše v regionu jde o jedinou provozovanou velkou loď. Její nový majitel, Jihočeská plavební společnost, modernizovala motory, kormidelnu i interiér na přídi a dodělává bar. Loď, která s cestujícími na objednávky poprvé vyplula 6. června, bude od 1. července jezdit pravidelně čtyřikrát denně kromě pondělí, v neděli vypluje třikrát.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené