U Martinic na Holešovsku se koná samosběr česneku. Kdokoli může přijet na pole Františka Krajči a nasbírat si libovolné množství česneku za nižší cenu než v obchodě nebo na tržišti. Každoročně na místo přijíždí stovky lidí. „Krásně se nám to oplatí, protože je super počasí, jsou tady super lidi a je to za super cenu,“ říká pro Český rozhlas Zlín jeden ze sběračů.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené