Pacientům na oddělení následné péče v liberecké nemocnici chodí pravidelně zpříjemňovat pobyt dobrovolníci z centra Dobromysl. Tentokrát uspořádali výtvarnou dílnu, kde si pacienti mohli ozdobit dřevěný rámeček nebo klíčenku. Centrum Dobomysl provozuje také dobročinný obchůdek nebo se podílí na výzdobě nemocničních interiérů.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené