Pracovníci Českého rozhlasu a České televize v pondělí 22.6. vstupují do jednodenní výstražné stávky. Reagují tak na vládou schválený návrh zákona, který ruší dosavadní systém televizních a rozhlasových poplatků a nahrazuje ho financováním ze státního rozpočtu. Médiím veřejné služby také nový systém přiznává výrazně méně peněz. Stávka se projeví ve vysílání obou médií.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené