Vláda chtěla změnit praxi v zastupování země na summitech NATO, aby lépe odpovídala dělbě odpovědnosti v Česku. V Nedělní debatě České televize to řekl ministr obrany Jaromír Zůna (za SPD). Kabinet chtěl, aby Česko na nadcházejícím summitu NATO zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO), Ústavní soud předběžným opatřením nařídil, aby byl součástí delegace i prezident Petr Pavel. Hlava státu tradičně zastupovala zemi na summitech NATO i v minulosti.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené