Unijní ministři životního prostředí ve čtvrtek projednávají evropské nařízení o obalech. Co na něm vadí českým podnikatelům? A jaké mají firmy zkušenosti s fungováním jednotného měsíčního hlášení, které se stalo absurditou roku v anketě podpořené Hospodářskou komorou? Téma přiblížil prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu a viceprezident Hospodářské komory České republiky Tomáš Prouza.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené