Po 14 letech bylo v České republice opět naměřeno 40 stupňů Celsia, v sobotu před 15.00 tuto teplotu zaznamenala stanice v Řeži u Prahy. Současně je to poprvé, kdy taková hodnota padla na některé ze stanic Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) už v červnu, uvedl ústav na facebooku. Podle něj ale teploty dál rostou, proto naměřených 40 stupňů nemusí být konečných.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené