Obvodní soud pro Prahu 4 v úterý rozhodl o podmíněném propuštění z vězení bývalého policisty a soukromého detektiva Igora Gáboríka odsouzeného v kauze Bereta za vynášení neveřejných informací z trestních spisů. Vyhověl tak jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu dvouletého trestu, z něhož si Gáborík odpykal zhruba deset měsíců. Soud mu stanovil tříletou zkušební dobu a uložil obecně prospěšné práce. Rozhodnutí není pravomocné.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené