Vláda 15. června schválila návrh zákona, který má od příštího roku zrušit financování veřejnoprávních médií z televizních a rozhlasových poplatků a nahradit ho příspěvkem ze státního rozpočtu. Podle vlády Česká televize ani Český rozhlas neprojevily zájem šetřit. Andrej Babiš řekl, že tímto krokem vláda především plní svůj program. Evropská vysílací unie a další mezinárodní organizace ve společném prohlášení vyjádřily svá znepokojení.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené