Ani víc než sedmihodinové jednání s obyvateli Ostravy-Poruby a přilehlých čvrtí nepřineslo shodu na stavbě nové tramvajové trati. Obyvatelé už proti záměru dopravního podniku podali tisíce připomínek a hodlají se bránit dál. A to i soudní cestou. Dopravní podnik Ostrava chce koleje začít budovat příští rok na podzim.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené