V Plzni se v pondělí konalo finále první české AI olympiády. Soutěžní týmy z celé republiky poměřovaly své schopnosti na Fakultě aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. „To, co studenti zažívají, je proměna z pasivních uživatelů na aktivní tvůrce,“ přibližuje v rozhovoru pro Český rozhlas Plzeň Pavel König.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené