Fenomén spojující luxus a pobyt v přírodě se stává nezbytnou součástí turistického trhu v Česku. Jeho rychlý rozvoj a vzrůstající význam byl impulsem k uspořádání nultého ročníku konference Glamping v Čechách – vše o glampingu na jednom místě. Toto setkání glampařů i fanoušků glampingu se uskuteční 13. dubna 2024 v O2 universu v Praze.

Konference je určena pro všechny milovníky glampingu

A to jsou současní provozovatelé, zájemci o rozjezd glampingu, dodavatelé glampingového vybavení, ale i zástupci z řad státní správy, realitních makléřů, investorů, právníků nebo dalších glampingových nadšenců. Cílem je nastartovat budování glampingové komunity a odpovědět si na otázku, zda nastal správný čas k založení asociace, která bude společně prosazovat zájmy a potřeby všech subjektů s cílem standardizace a rozvoje glampingového trhu v Česku.

„Mám nejlepší povolání v Česku,“ říká průkopník glampingu v ČR

Celá akce se odehraje 13. dubna 2024 v O2 universu v Praze

Kapacita je omezena na 100 účastníků a vstupenky na konferenci jsou již v tuto chvíli v prodeji. Cena vstupného je 750 Kč a jako bonus dostanou účastníci vstup na Makro Czech Gastro Fest.

Konference nabídne účastníkům pohled na glamping z různých perspektiv. Budou mít příležitost sdílet své zkušenosti, načerpat novou inspiraci a objevit potenciál glampingu nebo možnosti jeho dalšího rozvoje.

Předmětem akce budou následující témata

  • Analýza současného stavu turismu v Česku s důrazem na glamping a jeho další potenciál.
  • Inspirativní příběhy úspěšných provozovatelů glampingu z Čech i ze zahraničí.
  • Právní aspekty podnikání, legislativní pasti a nástrahy při založení a provozování glampingu.
  • Pohled na glampingový trh a jeho specifika ze strany dodavatelů glampingového vybavení.
  • Informace o možnostech podpory a rozvoje glampingového byznysu ze strany státní správy, dopady nového stavebního zákona, očekávané novinky v legislativě.
  • Podpora prodeje, marketingové aktivity pro zvýšení prodeje glampingového ubytování.

🔴 Nejvíc lidí právě čte:

Prostorný bungalov 5+kk o užitné ploše 165 m2 má terasu i garáž. Známe jeho cenu

S kým se tady potkáte?

Vicki Jones

Vicki je spolu se svým manželem Bryanem majitelkou několikrát oceněného rodinného glampingového kempu se 6 geodetickými kopulemi a jednou velkou kopulí pro pořádání akcí, který se nachází v Somersetu ve Velké Británii. Oba mají mnohaleté zkušenosti v pohostinství a vášeň pro poskytování dokonalých klientských zážitků.

Stanislav Chudoba

Stanislav je členem litigačně-závazkového týmu advokátní kanceláře. Ve své praxi se věnuje zejména obchodněprávním sporům, závazkovému právu a právu nemovitostí. Vzhledem k přesahu advokátní kanceláře do komplexního businessového poradenství Vám Stanislav poskytne základní vhled do problematiky práva v oblasti glampingu, představí jeho možná úskalí a nasměruje Vaše první kroky podnikání v tomto oboru.

Veronika Janečková

V její rámci agentury prošla řízením oddělení managementu zdrojových trhů a oddělení produkt managementu a regionální spolupráce. Před příchodem do agentury a podporování incomingu do České republiky pracovala v oblasti outgoingu v úzké spolupráci se zahraničními centrálami cestovního ruchu. Právě díky této profesní cestě může využívat zkušenosti z obou stran cestovního ruchu a ze zkušeností ze zahraničí. Jejím hlavním cílem je co nejefektivněji spolupracovat s českými podnikateli prostřednictvím asociací, motivovat podnikatele k zapojení do destinačních managementů a přispívat tak k rozvoji cestovního ruchu v České republice.

Dále také promluví Jiří Brada, Jiří Veselka, Manželé Pavlíčkovi, Sabina Jordánová, Romana Voříšková a další.

Glamping je nová verze kempování v luxusním stylu a zároveň v co největším sepětí s okolní krajinou. Víte, kam za ním v Česku i Evropě vyrazit?.. Číst více →

Rádi byste odletěli na pěknou luxusní dovolenou, ale vaši přátelé by jeli raději pod stan? Co takhle spojit tyto dvě myšlenky? Glamping je moderní verzí kempování… Číst více →

Úžasný tiny house s koupacím sudem na Vysočině je téměř hotový, chybí už jen ohrada s alpakami. Podívejte se na fotky z výstavby tiny housu i úžasný finální výsledek… Číst více →

Tento treehouse se řadí na seznam těch nejkrásnějších glampingových míst světa. Proč? Podívejte se na fotografie jednoho nádherného baldachýnového domu na stromě s lázněmi a možná pochopíte… Číst více →

Stojí u cesty, určitě byste ho však minuli. Nový glamping v ČR nabízí to, co jiné ne. Prohlédněte si soběstačný dům na stromě… Číst více →

Staví ty nejkrásnější treehousy po celé Vysočině. Mladý inženýr Honza zvolil cestu pasivního příjmu… Číst více →

ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené