Studenti a studentky Smíchovské střední průmyslové školy a gymnázia pracovali na výstavě o koncentračním táboře v Osvětimi celý školní rok. „Všechno jsme si udělali sami a žádný učitel nám s ničím nepomáhal,“ říká studentka prvního ročníku Nikola. Vytvořili věrný model tábora na ploše deseti metrů čtverečních, sehnali fotografie z Národního archivu a od září budou výstavou sami provázet návštěvníky.ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy

Doporučené